Logo strony motoryzacyjne.net.pl

SZYBY do ciągników rolniczych

aj-szyby.pl od wielu lat zaopatruje klientów z całej Polski. W ciągu wielu lat zaufały nam już setki ludzi. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy unikatową ofertę. Dbając o zachowanie wysokiej jakości usług, dostarczamy Państwu niezawodnych rozwiązań. Dodatkowo urzekają one swoją atrakcyjną ceną. Sprowadzamy szyby wysokiej jakości od naszych zachodnich dostawców — głównie z obszaru Niemiec. Niemiecka dokładność jest gwarantem pełnej satysfakcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy, produkty nowe oraz zgodne z oryginałami zamienniki.

Części Valtra Toruń

AJ-szyby — kim jesteśmy?

Branża rolnicza oraz budowlana rozwijają się niezwykle dynamicznie, dlatego również regularnie poszerzamy swój asortyment. Zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W ramach świadczonych usług oferujemy również.

Gwarancję jakości

Starannie dobieramy produkty, przed pojawieniem się ich w ofercienaszego sklepu. Zależy nam na tym, by były to najlepszej jakości szyby, które nie zawiodą zaufania naszych klientów. Dlatego też sprowadzamy je jedynie od zaufanych kontrahentów. Oferowane przez nas szyby do ciągników i maszyn budowlanych to produkty wysokiej jakości.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wysoka jakość naszych produktów idzie również w parze z ich wytrzymałością. Dostępne na naszej stronie internetowej szyby spełniają niezbędne normy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezwykle trwałe, co wydłuża również ich użytkowanie.

Komfortowe zakupy

W naszym asortymencie można znaleźć szyby do stosowane do konkretnych modeli pojazdów. Na stronie można znaleźć produkty takie jak: szyba przednia, szyba tylna, szyby drzwiowe do ciągnika itp. Większość produktów dostępnych w naszym magazynie jest możliwa do natychmiastowego zrealizowania. Na bieżąco aktualizujemy bazę dostępnych produktów, jeżeli więc interesującego Państwa modelu szyby na chwilę obecną nie maw magazynie - prosimy o kontakt. Poinformujemy Państwa, kiedy przedmiot będzie znowu w sprzedaży!

Szybka wysyłka

Zamówienia wysyłamy — w całej Polsce oraz za granicą. W zależności od firmy kurierskiej, paczki potrzebują na dotarcie od 2 do 5 dni roboczych. Realizujemy również zamówienia w trybie ekspresowym. Dbamy o to by, by przed wysyłką szyby zostały starannie zabezpieczone. Dbamy o to, by przesyłka nie zbiła się w trakcie transportu. W przypadku takiego zdarzenia oferujemy klientom natychmiastową wysyłkę nowej szyby do ciągnika.

Atrakcyjna cena

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, dbamy o to, by jakość naszych produktów szła w parze z ich atrakcyjnie niską ceną. Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych promocji — wystarczy się z nami skontaktować. Nasi pracownicy z pewnością udzielą odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.

Nasze szyby do maszyn rolniczych i budowlanych

Lata doświadczenia sprawiły, że wiemy jak ogromne znaczenie dla zdrowia pracowników oraz efektywności ich pracy, mają przeszklenia kabin w pojazdach. Dlatego dokładamy ogromnych starań do tego, by w ofercie naszego sklepu znalazły się jedynie najwyższej jakości produkty. Nasze szyby zapewniają bezpieczeństwa osobie, która kieruje pojazdem. Produkowane są w taki sposób, by zostały wzmocnione ją min. przed działaniem czynników pogodowych (deszcz, silny wiatr itp.), zabrudzeniami (kurz, błoto itp.) oraz hałasem.

Szybka i bezpieczna dostawa

Zapewniamy dostawę kurierem, szybka wysyłka.

Bezpieczna płatność online

aorem ixpsacdolor sit ameasecur adipisicing elitsf edasd.

Gwarancja jakości

Zapewniamy oryginalne części wprost od producenta AGCO.

+