Logo strony motoryzacyjne.net.pl

Alternatory do ciągników rolniczych

Rozrusznik i alternator to elementy ciągnika, które w przypadku uszkodzenia lub zużycia całkowicie uniemożliwią pracę każdej maszyny rolniczej.

Części Valtra Toruń

Alternatory do maszyn rolniczych

Jak sama nazwa wskazuje rozrusznik służy do rozruchu silnika spalinowego. Doprowadzona do niego energia elektryczna jest zamieniana w pracę mechaniczną. Bez sprawnego rozrusznika silnika nie można po prostu uruchomić żadnej maszyny.

Natomiast zadaniem alternatora jest zamiana energii mechanicznej w prąd, który wykorzystywany jest w czasie pracy silnika do bieżącego zasilania osprzętu oraz doładowywania akumulatora. Gdy alternator nie działa, akumulator może szybko wyładować się do zera i unieruchomi to całkowicie maszynę rolniczą lub ciągnik.

Rozruszniki do ciągników rolniczych

Gdy zauważy się pierwsze objawy nieprawidłowego działania tych podzespołów, warto więc jak najszybciej zapoznać się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy szeroki asortyment rozruszników i alternatorów do wielu maszyn rolniczych i ciągników. Nikt nie będzie miał kłopotów z odnalezieniem pasujących do jego sprzętu podzespołów, ponieważ dobranie właściwego rozrusznika czy alternatora jest bardzo proste. Wszystko za sprawą łatwej w obsłudze wyszukiwarce, dzięki której można poszukać właściwej części nie tylko wpisując markę i model maszyny rolniczej, ale również posiada ona funkcję filtrowania zasobów magazynu po pojemności silnika. Każdy więc poradzi sobie z odnalezieniem i dobraniem odpowiedniego alternatora czy też rozrusznika do maszyny rolniczej lub ciągnika rolniczego. Posiadamy również szeroką gamę akcesoriów i części do alternatorów oraz rozruszników.

Kolejną naszą zaletą wyróżniająca nas na rynku sprzedawców części zamiennych do maszyn rolniczych jest sposób wyboru naszego asortymentu. Sprzedajemy tylko części i podzespoły najwyższej jakości. Pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, są więc bardzo wytrzymałe i dają gwarancję długiej bezawaryjnej pracy.

Szybka i bezpieczna dostawa

Zapewniamy dostawę kurierem, szybka wysyłka.

Bezpieczna płatność online

aorem ixpsacdolor sit ameasecur adipisicing elitsf edasd.

Gwarancja jakości

Zapewniamy oryginalne części wprost od producenta AGCO.

+